Registruotis konsultacijai

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Saulės elektrinių skaičiuoklė padės sužinoti preliminarias kainas, galingumo rekomendacijas bei geriausią įrangą, o taip pat ir atsipirkimo laiką. Saulės akademijos portalo lankytojai gali suvesti savo arba preliminarius duomenis ir pagal tai gauti naudingų įžvalgų bei duomenų apie saulės elektrinės naudą bei vertę jūsų namams ar objektams. Skaičiuokle nemokamai gali pasinaudoti visi norintys.

Saulės elektrinės skaičiuoklės pagalba lengvai ir greitai galėsite įsivertinti, kokio ploto namo stogo ir kokios galios saulės elektrinė Jums reikalinga. Pasirinkite vidutinį elektros suvartojimą per mėnesį bei nurodykite montavimo būdą, namo stogo dangą bei krypti ir Saulės ekspertai pateiks preliminarius skaičiavimus, kurie padės įsivertinti saulės elektrinės kainą bei atsiperkamumo laikotarpį.

Elektros suvartojimas

Pasirinkite savo vidutines elektros sąnaudas per mėnesį

Montavimo būdas

Pasirinkite saulės elektrinės įrengimo vietą

Nurodykite namo stogo dangą

Nurodykite namo stogo kryptį

Vienas ar daugiau laukų liko nepažymėti. Prašome ištaisyti klaidas.

Pagal Jūsų pateiktus duomenis mūsų ekspertai Jums rekomenduoja

Gaukite išsamų pasiūlymą ir nemokamą konsultaciją

 

Sužinokite saulės elektrinės galią ir kainą

Norint, kad saulės elektrinė neštų didžiausią naudą, sutrumpėtų atsipirkimo laikas bei niekad nepritrūktumėte energijos, verta padaryti preliminarų skaičiavimą su skaičiuokle. Jis padės nustatyti, kokio maždaug galingumo saulės elektrinės jums reikėtų ir ar apskritai bus reali galimybė tokią elektrinę įsirengti.

Tačiau net, jeigu nėra galimybės ant stogo arba ant žemės įrengti elektrinę – tai ne problema. „Elektrum Lietuva“ pasiūlys ir nutolusios saulės elektrinės sprendimą. Įsigykite teisę į dalį saulės parko pagamintos energijos ir sumažinkite savo išlaidas už elektrą be poreikio montuoti elektrinę bei jos įrangą prie namų.

Kodėl verta pasinaudoti skaičiuokle?

Naudodamiesi šia skaičiuokle potencialūs investuotojai ir namų savininkai gali preliminariai įvertinti saulės elektrinių įrengimo galimybes ir finansinę naštą, kainos skirtumus tarp skirtingo galingumo ir tipo įrangos.

Skaičiuoklėje galite pateikti savo realiam suvartojimui ir realioms sąlygoms artimus skaičius, todėl pavyks matyti individualų, būtent jūsų situacijai pritaikytus paskaičiavimus. Mūsų sistema automatiškai parinks ir rekomenduos reikiamą galią bei apibrėš galimybes.

Dėl to sprendimų priėmimo procesas tampa patogesnis ir pasidaro daug aiškiau, bent jau kokio maždaug galingumo saulės elektrinę verta rinktis.

Ar skaičiuoklė parodo visų tipų saulės elektrinių kainą?

Taip, mūsų skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti tiek vietoje įrengtos (nuosavos), tiek nutolusios saulės elektrinės kainas.

Įrankio universalumas užtikrina, kad naudotojai gali nemokamai patyrinėti bei palyginti įvairias galimybes investuoti į saulės energiją.

DUK

Ar skaičiuoklė nurodo tikslias išlaidas?

Nors mūsų skaičiuoklė gali pateikti labai detalų išlaidų skaičiavimą, svarbu suprasti, kad šie skaičiai yra tik preliminarūs.
Galutinės kainos, prieš individualų objekto ir projekto vertinimą, nustatyti beveik nėra galimybės.
Įtakos išlaidoms turi statybų sąlygos, sąnaudos medžiagoms, jūsų stogo ypatumai, pasirinkta įranga bei kai kurie kiti faktoriai. Tad, nors skaičiuoklė gali nurodyti pakankamai tikslų, preliminarų skaičių, rekomenduojame susisiekti su rangovu, kad nuo pradinio planavimo galėtumėte pereiti prie projektavimo su konkrečiais išlaidų skaičiavimais.

Ar galiu naudotis skaičiuokle, jei nežinau tikslių duomenų?

Tikrai galite. Skaičiuoklė sukurta taip, kad būtų patogi naudotis ir suteiktų kuo daugiau visiems naudotojams. Su „Saulės akademijos“ skaičiuokle galima eksperimentuoti su įvairiais scenarijais ir matyti kaip skirtingi duomenis keičia galutines sumas bei atsiperkamumo statistiką.
Ši funkcija visada naudinga tiems, kurie dar tik svarsto apie saulės elektrinės įsigijimą ar tik statosi būstą ir neturi visų tikslių duomenų. Skaičiuoklė padeda naudotojams geriau suprasti, kaip įvairūs veiksniai daro įtaką bendroms saulės energijos įrenginių sąnaudoms ir efektyvumui.
Nors galima naudotis kainos ir galingumo skaičiuokle ir be konkrečių skaičių, jos rodmenys bus informatyvesni, jei žinosite bent apytikrį savo suvartojimą.

Kur kreiptis, jei noriu gauti pasiūlymą?

Norėdami gauti išsamų ir individualų pasiūlymą saulės elektrinei, galite užpildyti užklausos formą šiame puslapyje arba kreiptis nurodytais kontaktais.
Mūsų specialistai atsižvelgs į konkrečius jūsų poreikius ir pageidavimus. Saulės energijos ekspertų komanda yra pasirengusi suteikti jums asmeninę konsultaciją, dar labiau patikslinti išlaidų sąmatą ir padėti jums žengti kitus žingsnius, kad jūsų saulės energijos projektas taptų realybe.
Ne tik randame geriausius techninius sprendimus, tačiau padedame pasiruošti pirkimui išsimokėtinai bei APVA paramos gavimui.

Išsirinkite Jums tinkamiausią saulės elektrinės pasiūlymą!

Rinktis